Eshop

V případě reklamace prosíme o upřesnění čísla faktury, čísla a množství rozbitého artiklu na mail: obchod@vanocniozdoby.cz

děkujeme za pochopení

 

!!! Při objednávce zboží nad 2.000,- Kč s DPH poštovné a balné zdarma !!!

 

Vzhledem k současné situaci upřednostňujeme úhradu eshopových objednávek platebním příkazem.

 

Možnost vyzvednutí předem uhrazených eshopových objednávek na prodejně ve Dvoře Králové n. L. dle prodejní doby prodejny.

Možnost vyzvednutí předem uhrazených eshopových objednávek na prodejně na Horním Bradle po předchozí domluvě s p. Seckou 724 700 530.

 

děkujeme

 

Vyrábíme i zboží na zakázku - koule 8cm se jmény, k různému jubileu... - 100,- Kč za ks, dále koule s logem firem apod. !!! /ceny a více informací na dotaz: obchod@vanocniozdoby.cz/, poštovné a balné dle ceníku dopravy, neplatí doprava zdarma!


Vítáme Vás v našem eshopu vánočních ozdob...

Máte možnost nakoupit  PŘÍMO  OD  VÝROBCE !!!

 

 

Vážení zákazníci,

velice si vážíme Vašeho zájmu o naše výrobky a děkujeme, že navštěvujete naše stránky www.vanocniozdoby.cz.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V souladu s obecným nařízením 2016/679 pocházející od Evropského parlamentu a Rady EU GDPR (General Data Protection Regulation) o ochraně osobních údajů schváleným v dubnu 2016 s účinností od 25. května 2018 zákazník dobrovolně souhlasí při objednávce zboží se shromažďováním a zpracováním osobních dat  - jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefonický kontakt, ulice a č.p., město, PSČ, doručovací adresa, IČ, DIČ,

za účelem vyřízení a odeslání objednávky z e-shopu www.vanocniozdoby.cz přes registraci a zřízení osobního účtu zákazníka  firmou Vánoční ozdoby, DUV-družstvo se sídlem Benešovo nábř. 2286, 544 01 Dvůr Králové n. L., IČO 00030074 jako správcem osobních údajů.

V případě nesouhlasu budou osobní účet a registrace na www.vanocniozdoby.cz s veškerými údaji vymazány.

Poučení o Vašich právech

Máte právo u naší organizace jakožto správce Vašich osobních údajů na opravu osobních údajů nebo na jejich výmaz písemně na emailovou adresu: obchod@vanocniozdoby.cz

Firma Vánoční ozdoby, DUV-družstvo má zpracovanou směrnici o ochraně osobních údajů a interní opatření k této směrnici zpracované v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 - GDPR.

 

Vyberte si druh našeho zboží

Koule

Olivy

Formy

Zvonky

Špice

Volné tvary

Sortimenty

Nedekorované zboží

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
air2fe7h85g09v5h8vmg66pja3
Copyright: © 2017 VANOCNIOZDOBY.CZ